Wolna Strefa

Kadra Klubu

Agnieszka Głuszek-kierownik klubu

W klubie "Wolna Strefa" pracuje od września 2015 r. Ukończyła studia pedagogiczne na Wydziale Pedagogiczno - Artystycznym w zakresie Edukacja wczesnoszkolna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach filia w Cieszynie oraz studia podyplomowe o specjalizacji Zarządzanie oświatą na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

W Klubie prowadzi sekcje: sportową, teatralną  i muzyczną.

Zainteresowania: muzyka (gra na gitarze, śpiew), książki, teatr, sport i turystyka.

Edyta Majewska - stażysta, wychowawca

W klubie Wolna Strefa pracuje od kwietnia 2016 roku. Ukończyła studia ekonomiczne na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach w 2015 roku. W klubie zajmuje się pomocą w odrabianiu zajęć, prowadzi sekcję kulinarną i sportową. Zainteresowania: siatkówka, turystyka, literatura obyczajowa.

BYLI WYCHOWAWCY KLUBU:

Renata Żyła -wychowawca

W klubie ,, Wolna Strefa''pracuje od początku jego istnienia tj. październik 2011 rok. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej  w Kielcach oraz Akademii Padagogicznej w Krakowie na kierunku matematyka.

W klubie prowadzi sekcje: plastyczną, Misz-Masz, gry i zabawy na wesoło.

Zainteresowania: sport, turystyka, filmy przyrodnicze.

 

Agnieszka Kułagowska- instruktor fotografiki

Z klubem ,,Wolna Strefa'' związana jest od czterech lat. Początkowo w formie wolontariatu prowadziła zajęcia wizażu i plastyczne. Od października 2015 r. pracuje jako instruktor fotografiki.

Zainteresowania: filmy z nutka dreszczyku, jazda konna, fotografia szeroko rozumiana.

 

Kacper Idzik- wychowawca

Student Szkoły Aktorskiej. Uczeń śpiewu klasycznego i techniki wokalnej Mariana Porębskiego u Pani Dominique Porębskiej- Quasnik. W klubie 'Wolna Strefa' Pierzchnica prowadzi zajęcia sztuki aktorskiej. Chętnie udziela pomocy w nauce.

Zainteresowania: muzyka, książki biograficzne, teatr oraz dobre adaptacje filmowe.