Wolna Strefa

Kwiecień

Opublikowano: 18.04.2016

Kwiecień

Od kwietnia mamy nowego wychowawce  w naszym klubie panią Edytę. Witamy ją serdecznie w naszych progach i życzymy owocnej pracy.

Odrabianie lekcji z pomocą wychowawców.

Cały miesiąc to mnóstwo zajęć sportowych: piłka nożna na hali, zabawy z piłką na placu przed klubem, skoki na dużej skakance, piłkarzyki.

Dużo czasu spędzaliśmy przed X-Boxem (taniec,kręgle, piłka nożna, wspinaczka, zoo).

Prezentujemy naszych przystojnych gimnazjalistów tuż po egzaminie Grzegorza i Szymona. Oczywiście nie omieszkali wpaść do nas i pochwalić się jak im poszło.

Niebywałą atrakcją w tym miesiącu był występ zespołu BRATERS z Piekoszowa przed naszą skromną publicznością. Na dużej sali OSP w Pierzchnicy artyści  porwali nas do energetycznego  tańca. Po występie odbył się poczęstunek -serniczek i kawa. Członkowie zespołu rozdawali również  autografy.

Nasi wychowankowie lubią sobie urządzać pogawędki przed klubem i w pokoju wychowawców.

Na zajęciach plastycznych zdobiłyśmy plac przed klubem obrazkami namalowanymi kredom oraz zdobiliśmy szkrzynki po jabłkach. A wcześniej odbyły się ostre porządki całego terenu.

Lubimy również grać w planszówki: Kalambury, Statki, Remik, Logix i Bierki.

W każdy wtorek i piątek pani Agnieszka prowadziła zajęcia muzyczne z trzema dziewczynkami. Wychowanki uczyły się zakładania strun, strojenia gitar, szlifowały poznane chwyty gitarowe i nowe utwory.

Odbyły się zajęcia fotograficzne na których dzieci pogłębiały wiedzę o fotografowaniu przedmiotów martwych. Zajęcia odbywały się w klubie.

Nasze dziewczęta podczas treningu ( warsztaty taneczne).

 

Dnia 28.04.2016 r. (czwartek) odbyło się uroczyste podziękowanie pani Renacie Żyle  za dotychczasową, czteroletnią pracę wychowawczą w Klubie. Starsza młodzież przygotowała z tej okazji prezentację multimedialną pt. "Wspomnienia z dawnych lat".

W prezentacji umieścili taki tekst: "To nie pożegnanie, to podziękowanie. Zakończenie pracy w Klubie Wolna Strefa jest ważnym wydarzeniem w pani i w naszym życiu. Pamięcią ogarniamy minione lata dokonując pewnych podsumowań. To taka chwila, która zmusza nas do refleksji".

Każdy klubowicz nagrał także dla pani Renaty życzenia i podziękowania, a Agnieszka Kułagowska wszystkie te życzenia złożyła w piękny film. Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Na sekcji kulinarnej upiekliśmy tort i sernik. Zakończeniem pożegnania była dyskoteka, na której nie zabrakło zabaw i konkursów. Dyskotekę nagłośnił i poprowadził Krystian Pawlik.

Pani Renacie życzymy zdrowia na długie lata, radości, dni wolnych od trosk i kłopotów.

Pani Renacie wręczyliśmy skromy upominek aby zawsze o nas pamiętała

Ile było emocji i wzruszeń - pokaże fotorelacja

 

 

Tekst z prezentacji:" Z wyrazami wdzięczności zwracamy się dziś do Pani dziękując za trud, cierpliwość, wyrozumiałość dla naszych błędów i niedoskonałości. Pani postawa, nacechowana serdecznością i głęboką tolerancją, cieszy się uznaniem i szacunkiem nas wszystkich".

 

 

Słodki poczęstunek dla każdego

 

 

Przed fotografem nic się nie ukryje

 

Następnego dnia korzystając z pięknej pogody zorganizowaliśmy zawody sportowe na podwórku. Były wyścigi na czas, kręcenie hula-hop a także przeskoki przez nie.

 

 

 

 

 

To co najbardziej lubimy czyli razem spędzać czas czy to w Klubie czy przed nim.