Wolna Strefa

LUTY

Opublikowano: 13.02.2016

Miesiąc Luty

Nasze sportowe poniedziałki są bardzo energetyczne. Organizujemy różne zabawy sportowe: gra w unihokeja, piłka nożna, rzut lotkami do tarczy, tenis stołowy, Zbijak. Dagmara próbowała nauczyć nasz jazdy na waveboardzie.

Na sekcji gier i zabaw w ruch poszły szachy,Lego, Logix i Bingo. Ciekawe były rozgrywki w FIVE. Codziennie można liczyć na pomoc wychowawców przy odrabianiu lekcji.

Każdą środę poświęcamy na zajęcia plastyczne. W tym  miesiącu zajęliśmy się wykonywaniem karteczek Walentynkowych, ozdób walentynkowych typu kartonowe serca,  welurowe serca,  aniołki, gołąbki. Lubimy wspólnie przygotowywać posiłki i je kosztować.

Dnia 11.02. ( czwartek) w naszym klubie zorganizowaliśmy Walentynki. Na początek rozdaliśmy pocztę walentynkową. Każdy otrzymał kolorową  Walentynkę  ze słodkimi życzeniami. Następnie bawiliśmy się w:  Gucia, Sto kolan, Połówki serc, Przytulanie, Łapanie za noski. Najbardziej podobała się Randa w ciemno. Marcin  miał za zadanie spośród trzech dziewczyn wybrać tę jedyną, która najciekawiej odpowiadała na  zadane pytania. Nie zabrakło poczęstunku: szarlotki, ciastek i napojów.

W każdy piątek dziewczyny ostro trenowały  nowy układ taneczny. Przygotowują się do kolejnych występów przed szerszą publicznością.

Cieszymy się bardzo ponieważ dołączyła do Igi i Julki nowa chętna do nauki gry na gitarze  -Dominika. Pani Agnieszka uczyła klubowiczki chwytu h-mol oraz gry na gitarze piosenki pt.,,Szeroki świat'' a także śpiewu.

A to kocia muzyka na słoikach w wykonaniu Julki i dwóch Oliwek.

Na sekcji fotograficznej pod opiekom Agnieszki dziewczęta wybrały się na pobliskie łąki i do lasu. Efektem ich spaceru były przepiękne zdjęcia wykonane w plenerze.